עבודה כאופר בארה"ב

מחפשת עבודה לאחרי הצבא ומעוניינת למצוא עבודה מעניינת, משתלמת ותוך כדי לראות עולם? כדאי שתמשיכי לקרוא ולגלות עוד פרטים אודות עבודה כאופר בארצות הברית. עבודת האופר מתאימה לכל מי שאוהבת ילדים, בעלת יכולת לתקשר באנגלית אשר מחפשת אחר עבודה שמשלבת עניין, כיף והיכרות עם תרבויות חדשות.

עבודת האופר היא עבודה מול משפחה וילדים כך שכל אחת עוברת חוויה שונה מעט מהאחרת ומעידה על התנסות מיוחדת. המשותף לכל מי שעובדת כאופר הוא העבודה העצמאית בארה"ב תוך שילוב חיי תרבות אמריקאים מקומיים וכמובן שזו אחת הדרכים המהנות ביותר לגור בארה"ב ולהרוויח כסף לחיסכון, טיול או לימודים.

דרישות לעבודה

עבודה כאופרית היא עבודה אשר מתאימה לכל מי שיש לה לפחות אנגלית בסיסית (אם כי לאחר עזיבת המשפחה ניכר השיפור בשפה), שיש לה גישה טובה לילדים ורצון לבלות בחיק המשפחה. לא נדרש תואר או לימודים מקדימים. רוב הצעירות אשר עובדות כאופר יהיו בין הגילאים 18-26 ועיקר העבודה שלהן תהיה מול ילדי המשפחה. תנאי העבודה של האופר זהים לתנאי העבודה המקובלים בארה"ב מבחינת כמות שעות העבודה והזכאות לימי חופשה.

מה כוללת העבודה

רוב הצעירות אשר מעוניינות להגיע לעבודה בארה"ב מתעניינות בעבודת האופר ורוצות לדעת מה יידרש מהן ועד כמה העבודה קשה. על מנת לסבר את האוזן יש להבין כי עבודת האופר היא להיות בקשר עם הילדים ועם המשפחה כאשר המשפחה דואגת לכל צרכי האופר הכוללים כלכלה מלאה ושכר מפנק. הכלכלה כוללת דאגה ללינה בבית באגף נפרד מהמשפחה, אוכל שהמשפחה אוכלת, לעתים שימוש ברכב גם מחוץ לשעות העבודה (לרוב חלק מהעבודה היא להסיע את הילדים לבית הספר, פעילויות וחוגים) וכמובן שכר שהוסכם עליו מראש. העבודה כאופר לא כוללת את עבודות משק הבית והיא נמשכת כ- 45 שעות שבועיות כשבשאר הזמן יכולה האופר לצאת, לבלות, לקנות או להירשם למוסד לימודים ולשלב בין לימודי קמפוס לעבודה מרתקת במקום.

העבודה של האופר יכולה להשתנות בין משפחה למשפחה ולרוב היא כוללת את כל הטיפול בילדים. החל מהקמת הילדים בבוקר ועזרה בארגון (הכנת הבגדים, עזרה בהתלבשות לילדים הקטנים, ארוחת בוקר משותפת ונסיעה לבית הספר) ועד להשכבה לישון. חשוב לציין כי כל אופר מתאימה למשפחה, כלומר הקשר נוצר מראש כאן בארץ ודרישות העבודה מוסכמות על שני הצדדים (המשפחה והאופר) מראש. המטרה היא להתאים בין האופר למשפחה המושלמת מתוך הבנה כי כל אופר היא בעלת אופי מיוחד.

לפני התחלת העבודה תעבור האופר הכשרה בסיסית על מנת שתרגיש נוח להיכנס לבית החדש ולעבודה שתלווה אותה בחודשים הקרובים. לרוב, האופר מרגישה כי היא לא רק עובדת, מרוויחה כסף ומבלה אלא מרגישה שהיא משתלבת בחיים של אנשים, מכניסה משמעות ושמחה לחיי הילדים ותוך כדי נהנית להכיר תרבות חדשה, לטייל וגם לנוח.