עבודה בציורי שמן בארה"ב

צעירים רבים משתחררים משנות השירות שלהם בצבא ומחכים לרגע בו יוכלו לצאת אל הטיול הגדול מסביב לעולם. מחוץ לעולם הצבאי מחכה להם שוק העבודה הישראלי אשר מתגלה פעם אחר פעם כשוק עבודה קשה, עמוס בעובדים ולא פעם שוק עבודה שאינו מתגמל כמו הציפיות. הצעירים אשר מעוניינים לצאת לטיול אחרי הצבא מחפשים בסך הכל אחר עבודה אשר תעניק להם סביבת חיים מרגשת ותגמול שישמש אותם לטיול הגדול.

חוסר המיומנות של העובדים יחד עם שוק רווי בעובדים ואפשרויות שהולכות ונעלמות בעבודה מועדפת, גורמת לצעירים רבים להתעניין באפשרויות העבודה בארה"ב או בחול כמו גם עבודה בציורי שמן בארה"ב.

אופי העבודה

עבודה בציורי שמן בארה"ב היא עבודה בענף מכירות אשר פועל כבר שנים בארה"ב, אירופה ואוסטרליה. עיקר העבודה הוא במכירות מדלת לדלת כאשר נציג המכירות מגיע אל הבית, דופק בדלת ומציע את מרכולתו. הנציג אשר מוכר את ציורי השמן מגיע עם הציורים אותם מייצרים אמנים מהמזרח הרחוק ומציע לדיירי הבתים להוסיף את הציורים המרשימים לביתם. הציורים כולם מצוירים עבודת יד בטכניקת ציור בשמן כאשר נושאי הציורים יכולים להיות מגוונים כמו למשל ציורי נופים, ציורי אבסטרקט ועוד.

כיוון שהעבודה מתבצעת במעבר מדלת לדלת היא אינה תלויה בעוברים ושבית אשר מגיעים לבחון את הסחורה (שלא כמו העבודה בקניונים), אלא במוכר אשר יש לו תמריץ ואנרגיה לעבור מדלת לדלת. העבודה מתבצעת לרוב בצוותים קטנים כאשר ראש הצוות מביא את אנשי המכירות למקומות אשר נחשבים מבוססים + (מבחינה כלכלית) והוא מלווה את המוכרים במהלך העבודה שלהם בכל שאלה אשר הם יכולים להעלות.

יום העבודה במכירת ציורי שמן יכול להימשך בין 4 ל- 8 שעות ורוב המכירות מתבצעות בשעות אחר הצהריים והערב המוקדמות. לפעמים מתבצעות מכירות למשרדים וחברות ואז העבודה תהיה שעות הבוקר. על מנת למכור את הציורים השונים על המוכר לשאת איתו בכל פעם קרוב ל- 20 ציורים מהם יוכלו הרוכשים לבחור את האחד המועדף עליהם.

דרישות עבודה

כעיקרון רוב העובדים בתחום מכירת ציורי שמן מגיעים ללא כל ניסיון מוקדם. רוב העובדים הם צעירים ונמרצים אשר מחזיקים ביחסי אנוש טובים, חיוך ואנגלית בסיסית ומעלה. מעבר לכך, אין צורך להיות בעלי ניסיון מעשי במכירות או בעלי הבנה מיוחדת בתחום האומנות. על מנת להיות מוכנים לעבודה, יעבירו אתכם הכשרה כולל לימוד על אומנות ואת רזי המכירה. לאורך כל תקופת העבודה עומד לרשות כל עובד ועובדת ראש צוות מנוסה שתפקידו לדאוג, לכוון ולענות על שאלות.

שילוב של עבודה וכיף

עבודה בציורי שמן בארה"ב מזמינה צעירים וצעירות לעבוד בסביבה מהנה, ללמוד מהן מכירות וכיצד להשתפר בהן, לשפשף את יכולות האנגלית ולהרוויח סכומים גבוהים בהרבה מהסכומים אותם ניתן להרוויח בעבודות המועדפות השונות בארץ. כמובן, כמו בכל עבודה גם בעבודה זו ישנם ימי מנוחה מסודרים אשר מאפשרים ליהנות מבילויים, קניות וטיולים במדינה.