עבודה בעגלות בארה"ב

העבודה הפופולארית ביותר עבור צעירים בארה"ב היא עבודה בעגלות. העבודה עצמה אינה מתאימה לכל אחד מבחינת המאמץ, אך אלו שמתאימים לה יכולים להרוויח בה סכום גבוה בהרבה מהמשכורות המקובלות בארץ.

העבודה בעגלות היא עבודת מכירות בקניונים. בכל קניון בארה"ב עוברים מידי יום מאות ולעיתים אפילו אלפי בני אדם שיש להם כוח קניה עצום. על העובד בעגלות להציג לעוברים ושבים את תכולת עגלתו אשר ממוקמת באחד ממעברי הקניון. במכירות כמו במכירות, רבים יגידו לך לא אבל אלו שיגידו לך כן ויקנו את המוצר יעשו לך שמח גם בלב וגם בכיס. לכן עבודה בעגלות היא אידיאלית עבור מי שאוהב קהל ואוהב למכור.

כמה מרוויחים בעגלות

כל מי שבירר אי פעם על עבודה בעגלות שמע בוודאי על רווחים גבוהים ואכן המציאות לא כל כך רחוקה מהדמיון. הרווחים בעגלות אמנם עולים בתקופות החגים ובעיקר בתקופת הקריסמס, אך גם ביתר ימות השנה ניתן למכור יפה ולהתפרנס מעל ומעבר למה שמציע השוק הישראלי.

השאלה כמה מרוויחים בעבודה תלויה כמובן בתקופות החגים, אך מעבר לכך תלויה בעובד עצמו. בעל כישורים חברתיים טובים עם אהבה למכירות ותשוקה להרוויח יהנה מאד מהמשכורת, אבל בעבודה הזו המשכורת זה לא הכל אלא חשובים גם הכישורים שמפתחים והבילוי בארה"ב.

מה מוכרים בעגלות בארה"ב

עבודה בעגלות זו עבודת מכירה כאשר העגלה היא דוכן הממוקם באחד ממעברי הקניונים של ארה"ב (ממש כמו העגלות בארץ, רק בהבדל המוצרים). המוצרים אותם מוכרים משתנים בין חברה לחברה, בין העונות השונות ובין הקניונים אך ככלל אלו מוצרי צריכה שיכולים להיות מגוונים כמו למשל מוצרי קוסמטיקה ואיפור, מוצרי חשמל בסיסיים וכמובן שניתן גם למכור את המוצרים הישראלים המוכרים- מוצרי ים המלח.

העניין העיקרי במכירות הוא שלצד מכירה של מוצרים איכותיים מוכרים גם בכיף, עם סבלנות ולומדים על הדרך לפתח תקשורת חיובית עם לקוחות. למכור זו מיומנות שמתאימה למי שיש לו סבלנות ללמוד אותה וארה"ב היא מקום נפלא לעשות זאת.

לבלות בארה"ב

עבור ישראלים שבאים לעבוד בעגלות בארה"ב מוצעת לא רק עבודה כי אם בילוי בין לבין ימי העבודה. העבודה בעגלות היא לרוב רק חמישה ימים בשבוע וזאת במטרה לאפשר לעובדים להנות ולבלות.

מי שמגיע מהארץ לעבודה בארה"ב בעגלות מקבל בנוסף לעבודה מתגמלת גם דירה בה יחיה עם שותפים ישראלים ממש כמותו ובמקומות מסויימים אפילו רכב אותו יוכל לחלוק עם שותפיו לדירה. כל התנאים המפנקים נועדו במטרה לאפשר להנות, אפילו לאלו שמטרתם היא להגיע לעבודה ולהרוויח כסף.