עבודה בהובלות בארה"ב

עבודה בהובלות בארה"ב היא עבודה פיזית אשר מתאימה לאלו שאינם מעוניינים לעבוד במכירות ויש להם יכולת להתמודד עם עבודה אינטנסיבית. העבודה אמנם קשה יש לציין, אך התגמול בהתאם. שלא כמו הישראלים שמשתדלים שלא לעבור ממקום למקום ובכלל מעדיפים להשתקע בבית משלה מוקדם ככל שניתן, האמריקאים דווקא נוטים לעבור ממקום למקום ולחיות בשכירות לאורך שנים רבות.

התפקיד של ההובלה כולל העמסה של דירה או בית למשאית, הובלת המשא לבית ופירוק שלו מחדש. כמובן, ארצות הברית היא מדינה ענקית ולכן תחום ההובלות נחלק להובלות קצרות שמתחילות בבוקר ומסתיימות בתום יום העבודה והובלות ארוכות שנמשכות לאורך של מספר שבועות.

על מנת לעבוד כמוביל חייבים להגיע לארה"ב עם כושר גופני גבוה ויכולת להעמיס משאות כבדים. המשקלים הם ממש כמו בארץ כשמעבירים דירה וכוללים את כל מה שאסף האדם במהלך חייו לרבות רהיטים, מוצרי חשמל ובבתים מסוימים גם פסנתר. כמובן, מעבר ליכולת עבודה פיזית מאומצת מומלץ להיות אדם חביב כיוון שהאמריקאים אוהבים לתת טיפים לאנשים שקל להם להתחבר אליהם.

כמה מרוויחים בהובלות

הובלות זו אחת העבודות הפיזיות הקשות שניתן לחשוב עליהן. זו לא עבודה של עמידה על הרגליים וכמובן לא ישיבה אלא סחיבה של משקלים וכמובן בעבודה זו התגמול גבוהה מאד וישנם מקומות בהם ניתן להרוויח במשך חודש 8 אלף דולר.

חשוב לציין שלצד "הכסף הגדול" יש עבודה קשה ומתגמלת מאד ולא סתם הישראלים עוסקים בתחום כבר עשרות שנים, התגמול הגבוה לצד עבודה קשה שמעטים מהאמריקאים מוכנים לעשות הפכו את התחום לפופולארי עבור צעירים ישראלים חסונים.

תנאי העבודה

במידה ועבודת ההובלות נעשית בתוך העיר או בקרבתה, היא תימשך לרוב בין 8 ל 10 שעות, אך אם מדובר על הובלות ארוכות טווח ההובלה יכולה להימשך אפילו מספר שבועות כשהמוביל חי למעשה במשאית מרגע היציאה ועד להגעה לבית החדש בו יפרוק את הסחורה.
מי שעובד בהובלות קצרות יוכל למצוא עצמו מצטרף לדירת ישראלים ולבלות בכיף בימי החופשה. העבודה בהובלות כמובן לא מתבצעת כל יום וכמו כל עבודה יש ימי מנוחה בהם ניתן לחגוג וליהנות מחופשה בארה"ב.

אפשרויות קידום

מי שמתמיד בעבודה בהובלות יכול למצוא עצמו מתקדם ולהיות ראש צוות מובילים. כלומר, לא לעולם ועד תימשך העבודה הפיזית הקשה וכל מי שנוהג בראש גדול ומוכן לעבודה קשה בהתחלה יכול למצוא עצמו בסופו של סבר נהנה מעבודה מתגמלת מאד כראש צוות מובילים, זוהי עבודה קלה יותר, מתגמלת ומשלבת בין עבודה לבילוי בארה"ב.