עבודה באבטחה בארה"ב

הצבא הישראלי ידוע כאחד מהצבאות החזקים בעולם. הסיפורים השונים אודות הצבא, יכולת הגבורה שלו והמסלולים אותם עוברים החיילים, הופכים את המשוחררים הישראלים לכוח עבודה נדרש באבטחה בארה"ב.

עבודת האבטחה יכולה להיות בשגרירויות שונות, אבטחת אישים, אבטחת מוסדות או תרגולי צבאות שונים. לצבא הישראלי יש שם דבר בכל העולם וכמובן גם בארה"ב והמגיעים לעבודת אבטחה במקום נהנים מעבודה מאתגרת, מעניינת ומשתלמת.

דרישות תפקיד

תפקיד האבטחה בארה"ב אינו מתאים לכל אחד, בארה"ב מחפשים אחר יוצאי יחידות קרביות של צבא הגנה לישראל ושמחות לשלבם בתחומי אבטחה שונים. השירות הנדרש מהמועמדים הוא עבר ביחידה קרבית כאשר יוצאי יחידות לוחמה מיוחדות יכולים להיות נדרשים אף יותר.

תנאי עבודה

העבודה באבטחה היא עבודה מאד מתגמלת. החיילים הישראלים יוצאי היחידות הקרביות נדרשים מאד לעבודה ולכן מקבלים תגמול הוגן רק כי שירתו בצה"ל ובנוסף לכך המאבטחים נהנים מכבוד רב במהלך העבודה ונהנים מתפקיד מתגמל גם ברמת התחושה האישית. התגמול הכלכלי הוא כמובן הסיבה שבגללה מגיעים הישראלים לעבודות האבטחה.

מעבר לשעות עבודה כמובן שהעובדים באבטחה יכולים להנות מארה"ב ומכל הפינוקים שלה כולל חיי לילה סוערים, טיולים בחופשות וכל מה שצעירים רק יכולים לחלום עליו.

אפשרויות קידום

בתחום האבטחה בארה"ב אפשרויות הקידום איטיות באופן משמעותי לעומת תחום ההובלות או העגלות כיוון שאין ממש צורך בכל כך הרבה ראשי צוותים מיומנים. אבל, העבודה באבטחה מתגמלת מאד ונוחה. הכוונה שהעבודה נוחה היא שלמעשה האמריקאים מחפשים את החיילים המשוחררים וסומכים על ההסמכה שקיבלו כדי שיביאו אותה לידי ביטוי בעבודתם החדשה.

מגורים ופנאי

ארה"ב מציעה לשוהים בה עולם מלא של חוויות ואפשרויות. החל ממרכזי קניות ענקיים, מרחבים, מסעדות וחיי לילה סוערים. כיוון שארה"ב כל כך גדולה, כך גם האפשרויות של בילוי בה. כאשר עובדים בארה"ב באבטחה העבודה אינה מתבצעת כל היום וכל השבוע ולכן אפשר לצאת ולבלות בזמן החופשי כשאת הכסף לבילויים מרוויחים הצעירים המשוחררים בקלות.

העבודה באבטחה יכולה להיות לעיתים בסופי שבוע כשמדובר באבטחת אישים למשל אך כשמדובר באבטחת מוסדות העבודה היא רק באמצע השבוע. גם מי שעובד בסופי שבוע מקבל ימי חופשה מקבילים במהלך השבוע.

המגורים בעת העבודה יהיו לרוב מגורים בדירה עם שותפים ישראלים שגם הם באו לעבוד ולבלות בארה"ב. השותפים הם גם צעירים משוחררים אשר חוסכים כסף לטיול אחרי צבא, ללימודים או פשוט רוצים לבלות ולהרוויח משכורות עליהן הם יכולים רק לחלום בישראל.