עבודה בעגלות – איפה כדאי בארה"ב?

ה"עגלות" הפכו בשנים האחרונות לתחנה שהיא כמעט חובה במסלול החיים של ישראלים רבים, בין הצבא לטיול הגדול שאחרי הצבא ולפני שמתחילים "החיים האמיתיים". בפרט פופולרית האופציה של לעבוד בעגלות בארצות הברית, שם פוטנציאל ההשתכרות גבוה במיוחד. ארה"ב היא כידוע מדינה ענקית, ובהתאם ישנם מקומות רבים לאורכה ולרוחבה שבהם תוכלו למצוא עבודה במכירת מוצרים כאלה ואחרים בדוכן/עגלה שמוצב בלב מרכז מסחרי – ולפניכם מספר אופציות מומלצות.

בולטימור, מרילנד

מרילנד היא מדינה מבוססת בצפון החוף המזרחי של ארצות הברית. היא אולי פחות מוכרת מניו יורק, פלורידה וקליפורניה, אבל רמת החיים בה גבוהה מאוד (מדורגת ראשונה בארה"ב מבחינת ההכנסה החציונית לנפש) כך שאנשי מכירות מיומנים יוכלו להרוויח בזכות עגלות המוצבות בה שכר נאה במיוחד.

עוד סיבה טובה לבחור במרילנד כשמחפשים עבודה בעגלות בארה"ב היא הקהילה היהודית הגדולה בבולטימור (ובערים נוספות) וכן ישנם כמה אלפי ישראלים שחיים במדינה ועוסקים בהיי-טק או ברפואה. מרילנד שוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי, קרובה לוושינגטון הבירה ומציעה גם אינספור מסלולי טיול בחיק הטבע, כך שתוכלו לבלות בה את הימים החופשיים בשלל דרכים נעימות ומעניינות.

סן דייגו, קליפורניה

סן דייגו היא העיר הבולטת בשפיץ הדרום-מערבי של ארצות הברית ועוד יעד מועדף כשמחפשים עבודה בעגלות במדינה הענקית ששטחה הוא 10 מיליון קמ"ר.

בדומה לבולטימור, גם בסן דייגו שלחופי האוקיינוס השקט קהילה יהודית גדולה מאוד – קרוב ל-100,000 איש ואישה – ועוד יתרון של עיר זו הוא הקרבה למקסיקו כך שתוכלו לצאת לטיולים גם בשכנה הדרומית של ארצות הברית. גם בסן דייגו עצמה אטרקציות רבות וניתן גם להצפין ולהגיע אל סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס. סיבה טובה נוספת לבחור בעיר שמגדירה עצמה כ"יפה ביותר בארצות הברית" היא האקלים הנוח מאוד ששורר בה.

סקרמנטו, קליפורניה

סקרמנטו היא בירתה של קליפורניה, המדינה שמזוהה יותר מכל עם הנאות החיים בארצות הברית ועם עושר כלכלי שמהווה כמובן הזדמנות מצוינת מבחינת מי שעובד או עובדת בעגלות. גם ממנה ניתן להגיע בנוחות אל סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס כך שהשהות בארה"ב תנוצל לא רק לטובת רווחים כספיים אלא גם לטיולים כיפיים וצבירת חוויות רבות, ועוד כדאי לדעת שסקרמנטו עצמה מתאפיינת בחיי תרבות שוקקים ובשטחים ירוקים נעימים להפליא.

לאס וגאס, נבדה

לאס וגאס לא דומה לשום מקום אחר בעולם, ובהתאם עבודה בעגלות בעיר שמזוהה עם תיירות והימורים היא חוויה ייחודית לחלוטין.

כדאי לדעת שבלאס וגאס נערכים לאורך כל השנה אינספור כנסים מקצועיים ו-ועידות שמגיעים אליהן אורחים מכל רחבי העולם, כך שקהל היעד שלכם מגוון במיוחד. גם אופיה של העיר, שמטבעו מעודד הוצאת כספים, משחק לטובת העובדים בעגלות שיכולים להגיע לסכומים יפים מאוד מדי חודש. מזג האוויר בלאס וגאס מדברי, וכדאי לנצל את השהות בה לא רק לטובת בילויים נוצצים בעיר עצמה אלא גם ליציאה אל אטרקציות טבעיות במדבר נבדה שהוא אחד המקומות המרשימים בארה"ב.