עבודה בארה"ב לזוג צעיר

עבודה בחו"ל בקוסמטיקה

זוגות ישראלים רבים מחפשים, לא פעם, עבודות בארצות הברית, בין אם זה עבודה קבועה ובין אם זו עבודה זמנית לתקופה מוגבלת אחריה הם יחזרו ארצה. לרוב מי שמחפש הם זוגות צעירים שיש להם אפשרויות כלכליות לעבור וכן יש להם תואר או מקצוע ביד והם יודעים או מניחים, שלא תהיה להם בעיה למצוא עבודה בארצות הברית.

הרעיון של עבודה בחו"ל ובפרט בארצות הברית, קוסם להרבה מאוד זוגות צעירים, שכן תנאי השכר הם טובים יותר, השוק גדול יותר אז יש יותר אופציות, החיים בחו"ל הרבה יותר זולים מאשר בארץ מבחינת יוקר המחייה, וצריך לומר את האמת, לעיתים שנה או שנתיים בחו"ל, לא רק מרחיבים את היריעה בכל הקשור לחיי חברה, תרבות וכדומה, אלא גם יכולים להפחית את רמת הלחץ בה אנחנו נמצאים במשך כל ימות השנה.
לפני שנסביר אילו אופציות עומדות בפני זוגות צעירים שמחפשים עבודה בחו"ל, חשוב להדגיש, תהליך החיפוש ומן הסתם, גם תהליך המעבר, כרוך בלא מעט סידורים. דירה, רכוש, ביטוחים ועוד. אחד הדברים שצריך לבחון זו השאלה מה לעשות עם הרכב. במקרה ונוסעים פעם אחת או יותר לארצות הברית לפני המעבר, בשביל לבחון את הנושא, אז אפשר להגיע באמצעות מוניות לנתב"ג במקום להשאיר את הרכב בשדה, זה יותר חסכוני והרבה יותר נוח.

אם שוכרים מוניות לנתב"ג, הרי שבזמן זה אפר להשאיר את הרכב אצל קרוב משפחה או חבר שישתמש בו, אופציה אחרת במידה ואתם עומדים לנסוע לתקופה ארוכה, למכור את הרכב מבעוד מועד, ולהשתמש בכסף לצורך המעבר ובינתיים כל נסיעה לבצע בתחבורה ציבורית, כולל מוניות.
אילו משרות אתם יכולים למצוא בארה"ב
השוק האמריקאי הוא אינסופי, אך צריך לקחת בחשבון, שלא כל אחד יכול לקבל אשרת עבודה בארה"ב. לשם כך עליכם לדאוג שיזמינו אתכם לעבוד שם או לחילופין, להירשם ללימודים ולהוציא גם אשרת עבודה.
בארצות הברית פועלות מגוון חברות ישראליות שמחזיקות במרכזי פיתוח, מחקר וכן מרכזי שיווק, לכן אפשר לבחון את האופציה להשתלב בסניף האמריקאי שלהן, במידה ויש לכן תואר וניסיון בעולם המחשבים וההייטק אתם יכולים לנסות להשתלב בחברות ישראליות או אחרות שממוקמות בארצות הברית. כנ"ל לגבי רופאים שמעוניינים לעבוד בשוק האמריקאי.

אופציה נוספת אשר נחשבת מאוד נפוצה היא, לחפש עבודה בשיפוצים או בתור אופר למשפחות יהודיות. מדובר על עבודות לא פשוטות שהשכר שלהן לא גבוה, אך מצד שני הוא הרבה יותר טוב מאשר בארץ.
אופציה אחרת היא, לנסות ולהתקבל כשליח בקהילות היהודיות. זו אופציה אשר מותאמת עבור צעירים וצעירות אחרי צבא, בין אם זה דרך הסוכנות היהודית, דרך תנועות הנוער או דרך ארגונים אחרים. פעמים רבות נהנים השליחים מתנאי שכר נוחים לצד דירה ורכב במקום בו הם פועלים.