סימנים שמצביעים על כך שעבודה בארה"ב לא מתאימה לכם

בחירת מקום עבודה

כמעט כל צעיר שמחפש איך להרוויח כסף קל ומהיר שומע בשלב זה או אחר על עבודה בארה"ב. העובדות הפשוטות מצביעות על כך שצעירים שמגיעים לעבוד מרוויחים הרבה מאד כסף ועושים זאת תוך כדי שהם מבלים ומגלים עולם. עם זאת, העבודה לא מתאימה לכל אחד ולכן אם אתם מזהים בעצמכם את אחד הסימנים הבאים אתם יכולים לוותר מראש על הגעה לארה"ב (אבל… אם כל הסימנים לא נכונים עבורכם ועוררנו בכם חשק, זה הזמן להשאיר פרטים באתר).

סימן ראשון – אין לכם חשק לעבוד

כדי להצליח לעבוד בארה"ב ולהרוויח הרבה מאד כסף עליכם להגיע עם חשק לעבוד, ללמוד את העבודה ולהגיע עם מוטיבציה. אם אתם מאמינים שאתם יכולים להרוויח כסף רק מלשבת רגל על רגל בבית, אתם לא תצליחו בעבודה ולכן מומלץ שלא תתנסו בה. לעומת זאת, אם אתם מלאים במוטיבציה, אספתם חלומות שאתם כבר משתוקקים להגשים, זה הזמן להתקשר ולהתחיל לברר אם אתם מתאימים לעבוד בארה"ב.

סימן שני – אתם לא מחפשים את הכסף הגדול

אם אתם מחפשים עבודה כדי להעביר את הזמן ואת הכסף גדול לא מדבר אליכם, אתם יכולים להמשיך לחפש עבודה בארץ. צעירים שמגיעים לעבוד בארה"ב מצפים (ובצדק) להרוויח הרבה מאד כסף. כמה הרבה? המשכורות בארה"ב יכולות לנוע בין 4000 ל 6000 דולר. המשכורות מועברות פעם בשבוע ולאחר תקופה מקבלים הצעירים גם דמי השתתפות בכרטיס הטיסה. אם אין לכם צורך להרוויח הרבה כסף ואין לכם חלומות גדולים שאתם רוצים להגשים, אין כל ספק שעבודה זו פשוט לא מתאימה לכם.

סימן שלישי – לא מעניין אתכם לטייל בעולם

צעירים רבים נהנים לחשוב על עבודה בעולם. הם נהנים מהמחשבה שיגלו תרבויות חדשות ויחשפו לאנשים חדשים. אם אתם לא שייכים לאותם צעירים והעולם או ארצות הברית לא קורצים לכם – אתם פשוט לא מתאימים לעבודה בארה"ב. אם אתם רוצים לטרוף את העולם ולהשתלב בעבודה מרתקת, העבודה יכולה להתאים לכם.

סימן רביעי – אנגלית וסינית נשמעות לכם אותו הדבר

עבודה בארה"ב לצעירים מחייבת הכרות בסיסית עם השפה האנגלית. אתם אומנם לא צריכים להיות בוגרי חמש יחידות לימוד באנגלית, אך אם אין לכם יכולת להגיד אפילו משפט אחד באנגלית ואם השפה האנגלית נשמעת לכם ממש כמו סינית, אתם כנראה לא בנויים לעבודה בארה"ב. העבודה מתאימה לצעירים ששולטים באנגלית ברמה סבירה ומוכנים לחוויית שיפור השפה תוך כדי העבודה.

סימן חמישי – אתם מעדיפים לא להכיר אנשים חדשים ומעדיפים להישאר בבית

עבודה בארה"ב היא עבודה שמתאימה מאד לצעירים שרוצים לגלות עולם, אנשים חדשים ופתוחים להתנסויות מרגשות. אם אתם מעדיפים את השגרה שלכם, רוצים להישאר בבית ולא מעוניינים לפגוש אנשים חדשים, העבודה לא מתאימה לכם. עבודה בארה"ב מתאימה לצעירים שאוהבים את החיים ומתרגשים לנוכח האפשרות להכיר אנשים חדשים ולהתנסות במגורים עצמאיים.