מנעולן במרכז

אם אתם נמצאים באזור מרכז הארץ, וצריכים עזרה בכל דבר ועניין, בעיה או תקלה, הקשורים במנעולים, או במנגנוני נעילה למיניהם, תצטרכו לפנות אל מנעולן במרכז.

מנעולן במרכז יוכל לספק לכם כל מיני שירותים הקשורים למנעולים, ביניהם תיקונים של מנעולים ותיקונים של צילינדרים, החלפה של מנעולים ו/או של צילינדרים כולל אספקת המנעול והצילינדר החדש, שכפול מפתחות, התקנת מנעולים, התקנת מנגנוני נעילה, פריצת מנעולים, פריצה דלתות, פריצת רכבים ופריצת כספות, החלפה או תיקון של דלתות ועוד.

כמובן שכמו בכל תחום אחר, גם בענף המנעולנים ישנם מנעולנים שהם מקצועיים ואמינים יותר, וכאלה שאיך לומר, הם פחות מקצועיים.

ישנן עבודות בהם זה פחות קריטי כמו למשל פירוק של מנעול או שכפול מפתח קטן פשוט, אבל למשל בתחום של פריצת מנעולים ויתר על כן, פריצה של מנעולי דלתות כניסה מסוג פלדלת עם מנעולי רב בריח, או פריצה של דלתות רכב, זה כבר עניין אחר לגמרי.

מצבים רבים בהם מנעולן במרכז יוכל לבוא לעזר

יש כל מיני מצבים מלחיצים ומסוכנים שמנעולן במרכז יוכל לבוא ולסייע בהם. לפעמים אפילו מדובר במצבים מסכני חיים בהם המנעולן חש לעזרה.

לדוגמא, אם אתם מתגוררים באחת מערי המרכז או ביישוב במרכז, ומוצאים את עצמכם במצב בו תינוק או פעוט נשכח נעול בתוך בית, ואפילו בתוך חדר, כאשר אין לכם איך לפרוץ את הדלת בעצמכם, תהיו חייבים מנעולן במרכז שיגיע במהירות הבזק אליכם לבצע את הפריצה ולאפשר לכם להיכנס לחדר או לבית.

דוגמא נוספת היא, אם חלילה דלת נעולה ללא יכולת לפתוח אותה, המפתח לא בנמצא או שמכל סיבה שהיא אין אפשרות לשחרר את נעילת הדלת, ופורצת שריפה, יזמינו פורץ במרכז שיגיע בדחיפות לפרוץ את הדלת על מנת לחלץ את האנשים הכלואים בפנים.

כמובן שכל מקרה לגופו, וכל מקרה נמדד ברמת הדחיפות שלו. אבל אין ספק שפורץ מקצוען, יכול פעמים רבות למנוע סכנות על ידי ביצוע הפריצה.

כיצד תגיעו אל מנעולן המבצע פריצות באופן מורשה

לא כל המנעולנים גם עוסקים בביצוע פריצות, וגם אם כן, אין זה אומר שהם בהכרח מורשים ומוסמכים לעבודה.

בדרך כלל מנעולן פורץ מקצועי ומסומך יחזיק בתעודת הסמכה והרשאה שניתנה לו על ידי המשטרה.

מנעולנים שהם גם פורצים מוסמכים ומיומנים לאו דווקא ידעו כיצד לבצע את כל סוגי הפריצות. פורץ רכבים לא ידע בהכרח כיצד לבצע פריצה של מנעול כספת וכן הלאה.

כל תחום בעבודת פריצה מצריכה מיומנות, ניסיון והכשרה בהתאם.