מידע על סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו, עיר השמש, עיר הנמצאת במדינת קליפורניה והיא העיר הרביעית בגודלה במדינה. העיר סוחפת אליה מדי יום אלפי מטיילים ומבקרים ובניהם גם צעירים שבאים לעבוד בה. העיר נפרסת על פני כ-121 קמ"ר ובנוסף לכך שהיא עיר גדולה היא גם הצפופה ביותר מבין הערים שבקליפורניה. סן פרנסיסקו נחשבת למרכז משמעותי מבחינה כלכלית, תרבותית ותעבורתית והיא מוקד עלייה לרגל של תיירים מרחבי כל העולם.

אופי אקלימי

סן פרנסיסקו מאופיינת באקלים ים תיכוני קיצי וקריר. העיר מוקפת במים משלושה כיוונים וזרמי האוקיינוס השקט נוטים למתן את הטמפרטורה בעיר לאורך כל השנה, מה שיוצר מזג אוויר יציב יחסית שאינו משתנה באופן קיצוני. מבין הערים הגדולות של ארה"ב עיר זו מאופיינת בטמפרטורות נמוכות יחסית בקיץ כשבשעות הבוקר המוקדמות מתכסה העיר בערפילים שמתפוגגים לאיטם. כיוון שבמהלך 2/3 מהשנה העיר יבשה (כלומר ללא גשמים), היא מושכת אליה תיירים לאורך כל השנה.

חופי ים ופארקים

סן פרנסיסקו מציע לתושביה ולמבקריה חופי ים ופארקים מרשימים לבקר בהם. אין צורך לתכנן מראש את ההגעה לחופים או לפארקים, הם פתוחים לכולם ומרכזים אליהם תיירים, תושבים מקומיים, זוגות, יחידים ומשפחות. הפארק המתוייר ביותר במקום הוא פארק הנופש הלאומי שער הזהב אשר מושך אליו מליוני מטיילים בכל שנה.

אחד החופים האטרקטיביים ביותר של העיר הוא חוף אושן אשר מושך אליו מקומיים ותיירים רבים בין היתר בשל ההתאמה שלו לגולשים. גולשים רבים מגיעים למקום והמבקרים בסן פרנסיסקו נהנים בעצם מכל העולמות, חופים, פארקים ואתרים מעניינים.

לעבוד בסן פרנסיסקו

צעירים ישראלים רבים מגיעים לעבוד בסן פרנסיסקו. הצעירים עובדים בעיקר במכירות בעגלות בקניונים כשהמטרה העיקרית של רובם היא להרוויח הרבה כסף וסן פרנסיסקו מאפשרת לעשות זאת בעיר יפיפיה שמציעה אטרקציות רבות מסביב וזאת מעבר לחופי הים והאוויר הנעים. צעירים רבים בוחרים לעבוד בסן פרנסיסקו מתוך ההבנה שהקניונים הומים במהלך כל השנה (מיעוט בימים הגשומים יוצר יותר תנועה בקניונים) ומתוך רצון לשלב בין עבודה לכיף וביקור במקומות מרשימים.

מה אפשר לראות בסן פרנסיסקו ובסביבה

צעירים שמגיעים לעבוד בסן פרנסיסקו יכולים ליהנות גם מהעבודה עצמה, גם מהחברה המוצעת להם בדירה וכמובן גם מהסביבה. כיוון שלכל דירה יש רכב שעומד לרשותה, הטיולים הם חלק טבעי מהעבודה עצמה והצעירים מנצלים את סופי השבוע כדי לבקר באתרים אטרקטיביים כמו למשל:

  • כלא אלקטרז
  • צ'יינה טאון של סן פרנסיסקו
  • איטליה הקטנה

גשר הזהב