כרטיס סים קארד לארה"ב

כרטיס סים קארד בארצות הברית

כרטיס סים קארד בארצות הבריתאם אתם מתכננים לטוס לארה"ב, אתם בודאי רוצים לשמור על קשר עם הקרובים שלעם בארץ. היום נדיר למצוא טלפונים ציבוריים ומי שרוצה לשמור על קשר עם יקיריו יכול פשוט לטוס עם המכשיר הנייד לחו"ל ולבצע ממנו שיחות דרך שימוש בכרטיס הסים מהארץ, רכישה של כרטיס סים מחו"ל או דרך שימוש באפליקציות (חינמיות או בתשלום).

הוצאת שיחות מכרטיס הסים בארץ

אם אתם טסים לארה"ב עם המכשיר הסלולרי שלכם תוכלו לבצע ממנו שיחות, אך חשוב שתבררו מראש את העלויות השונות הצפויות לכם. קל מאד לפתוח את הסים לחו"ל וכל שעליכם לעשות הוא שיחת טלפון למפעיל הסלולרי שלכם ולבקש הצעת מחיר לביצוע שיחות מארץ היעד לישראל.

כדאי לשים לב- אם אתם נוסעים לחו"ל ואין בכוונתכם להוציא שיחות מכרטיס הסים רצוי שתבטלו את האפשרות של הוצאת השיחות. בחלק מהמקרים בהם לא מבטלים את אפשרות ההתקשרות מחו"ל המכשיר יכול להתחבר לאינטרנט של הרשת המקומית ואז תחוייבו על חיבור לאינטרנט.

אפשרות שעומדת לרשותכם היא לצאת עם המכשיר ולבקש מהחברה לערוך סינון שיחות שנותן לכם קוד שבלי להקיש אותו השיחה לא תתקבל. את הקוד תוכלו לתת למי שבאמת תרצו שישיג אתכם. בכל מקרה, אם אתם מתכננים להתחבר לאינטרנט דרך WIFI כדאי שתדעו שהמכשיר שלכם יוכל לעשות זאת גם מבלי שכרטיס הסים יהיה פתוח לשיחות.

רכישת כרטיס סים מקומי

בארה"ב קל מאד להשיג כרטיס סים מקומי וכל שתצטרכו הוא להגיע למקום בו מוכרים כרטיסי תקשורת ולהתאים לעצמכם את החבילה הנדרשת. כשאתם רוכשים כרטיס תצטרכו לבקש שהוא יהיה פעיל בכל הזמן בו אתם בחו"ל וכן לאפשר חיבור לאינטרנט אם תרצו בכך (יעיל מאד גם בשימוש באפליקציות ניווט תוך כדי נסיעה).

כשאתם רוכשים כרטיס סים מקומי אתם משלמים מראש על הכרטיס, השיחות והחיבור לאינטרנט ותוכלו לברר מראש כמה דקות שיחה יהיו לכם לארץ לפני שתחליטו איזה כרטיס לרכוש.

שימוש באפליקציות

אם אתם טסים לארה"ב ואתם מעוניינים לשמור על קשר עם הארץ תוכלו להיעזר במגוון אפליקציות חינמיות שחלקן מיועדות לשליחת הודעות ועם חלקן תוכלו לשוחח חינם או בתשלום. על מנת להשתמש באפליקציות השונות תזדקקו לחיבור אינטרנטי אותו תוכלו להשיג באמצעות חיבור ל WIFI מקומי או דרך שימוש בכרטיס סים. אם תרכשו כרטיס סים מקומי החיבור לאינטרנט יהיה זול באופן משמעותי מאשר שימוש באינטרנט מכרטיס הסים שאיתו תצאו מהארץ.

בין אפליקציות ההודעות הפופולריות ביותר נמצאת אפליקציית ווטסאפ, אך אם תרצו לשוחח עם המשפחה, חברים או אפילו להתעניין מה קורה בעבודה, תמצאו את אפליקציית וויבר שימושית מאד.