האופי של עבודה בעגלות

פחד מעבודה בעגלות בארה"ב

עבודה בעגלות היא עבודה שמתאימה מאד לצעירים אשר רוצים להרוויח הרבה מאד כסף ומוכנים להתאמץ לצורך כך. העבודה כוללת שעות עבודה רבות, יצירת שיחות עם לקוחות (כמובן באנגלית) ומי שמשקיע בתחילת הדרך מגלה מהר מאד שהוא פשוט נהנה מהמכירות ומהעבודה. עבודה בעגלות היא עבודה מיוחדת מאד אשר אין דומה לה בישראל והיא בעלת מאפיינים משלה.

כמות שעות העבודה

עבודה בעגלות יכולה להימשך עשר שעות או יותר במשך שישה ימים בשבוע (לרוב). שעות העבודה יכולות להשתנות בין המקומות השונים והן תמיד תואמות את שעות הפתיחה של הקניון בו עובדים. מי שמחליט על שעות העבודה הוא כמובן המעסיק כאשר ישנו תיאום עם הקניון במקום. היום החופשי של העבודה הוא יום בו אפשר לטייל, לנוח, לנפוש, לצאת ולעשות כל העולה על דעתכם. ישנן חברות אשר מעמידות לרשות העובדים רכב שיכול לשמש אותם בימי החופשה.

מוצרים שנמכרים בעגלות

המוצרים שנמכרים בעגלות יכולים להשתנות מדי תקופה. המשותף לכל המוצרים הוא שהם מוצרים שקל להציג אותם ולמכור אותם. המוצרים יכולים להשתנות בשל צורך שעולה מהקהל, שינויים במחירים או מכל סיבה אחרת. בכל מקרה, המוכרים מקבלים הדרכה מפורטת על כל מוצר גם בהתחלת הדרך שלהם וגם בכל פעם שנכנס מוצר חדש לעגלות.

כיצד מתבצעת המכירה

ישנן שתי אפשרויות מכירה. האחת היא יצירת קשר עם האנשים שמסתובבים בקניונים. הקניונים הם מקומות הומי אדם (המעסיקים בוחרים לשים את העגלות רק בקניונים הומים בשל פוטנציאל המכירות הגבוה) בדרך כלל וכמובן שישנם ימים ותקופות בהם ישנם יותר מבקרים ותקופות בהן יש פחות מבקרים. בהתאם לכמות המבקרים יכול להשתנות האופי של העבודה. אפשרות אחת של מכירות היא כשהעוברים ושבים בקניון עוצרים ומתעניינים במוצרים והאפשרות השנייה היא לעצור אותם וליזום מכירות. ברוב ימות השנה וברוב המקרים יש לעצור את העוברים ושבים, לעניין אותם במוצרים השונים וליזום מכירה.

התשלום עבור העבודה

התשלום עבור עבודה בעגלות הוא תשלום לפי עמלות. ביום מכירות טוב העמלות גבוהות וביום מכירות לא טוב העמלות נמוכות. לרוב, מי שמתחיל בעבודה ועוד לומד אותה נהנה מעמלות נמוכות, אך אלו גדלות בהדרגה ומהר מאד אפשר להיכנס לקצב שמכניס משכורת מאד מכובדת. ישנם צעירים אשר חוששים מכך שיהיו ימים בהם לא ימכרו כראוי ולכן המשכורת תהיה נמוכה בסוף החודש, אך יש לזכור שלכולם יש ימים טובים יותר ופחות וכי לכל צוות בקניון יש ראש צוות אשר שמח מאד לסייע ולשפר את יכולות המכירה.

חשיבות המוטיבציה

כדי להצליח בכל עבודה ישנו צורך ברצון עז ומוטיבציה ובמיוחד כשמדובר בעבודה בעגלות בארה"ב. העבודה אינטנסיבית אבל צעירים שמגיעים עם רצון ללמוד את העבודה, אנגלית בסיסית ומעלה שהם מוכנים ללמוד ולשפר וחיוך על הפנים מצליחים ובגדול.