מגורים בארה"ב

העבודה בארה"ב מפתה מאד וצעירים ישראלים רבים פונים אליה. העבודה מתגמלת מאד על שלל תחומיה השונים ומאפשרת לצעירים לעבוד ולשלב כיף ובילויים.
בעת השהייה בארה"ב לצורך עבודה יש כמובן ללון במקום מסודר ולצורך כך קמה USA JOBS אשר דואגת לעובדיה החל מהרגע הראשון בו הם מעוניינים לעבוד בארה"ב ולהשיג אשרת עבודה ועד לעבודה בשטח ולמגורים. המגורים בארה"ב לאלו אשר עובדים בה הם מגורים בדירות מפנקות עם שותפים ישראלים.

 

סוגי דיור ושותפים בארצות הברית

דירות המגורים משתנות במראה בין מקום עבודה אחד לאחר אבל כולן דירות מפנקות. הדירות מאובזרות באופן מלא לרבות ריהוט ומוצרי חשמל וכמו כן ישנו רכב העומד לרשות העובדים על מנת שיוכלו להגיע לעבודה ולשוב ממנה כשבסופי השבוע הרכב עומד לרשות הדיירים שחולקים בו באופן שווה. השותפים בדירה הם שותפים ישראלים דוברי עברית שחלקם כבר נמצאים בארה"ב כבר זמן מה ויכולים לעזור לעובדים החדשים להיקלט בסביבה טוב יותר וחלקם חדשים ממש. ה"ותיקים" יכולים להראות לחדשים את מקומות הבילוי הטובים ביותר בסביבה וגם לעזור להם בהתארגנויות הבסיסיות ביותר כמו היכן לרכוש את האוכל. המגורים בדירת שותפים הם מגורים מהנים באוירה של חופש ומאפשרים לבלות יחד מבלי להרגיש שכל היום רק עובדים. העבודה בארה"ב מתקיימת במשמרות של 8-10 שעות כל פעם וישנן חופשות מסודרות, כך שהמגורים בארה"ב הם חלק בלתי נפרד מהחוויה של העבודה.

מימון ועלויות

עלויות המחיה בארה"ב יכולות להיות גבוהות, אך כשמדובר במי שמגיע לעבוד בארה"ב עם חברה מסודרת, העלויות נמוכות בהרבה. החברה מציעה קומפלקס מגורים מפנק עם שותפים דוברי עברית ומבקשת רק השתתפות בשכר הדירה ולא את התשלום המלא. שכר הדירה כולל שימוש בדירה מרוהטת, שימוש במוצרי החשמל ואת כל שאר ההוצאות היכולות להיות כרוכות במגורים בארה"ב. מעבר לשהות בדירה יש כמובן לרכוש מזון שעלותו בארה"ב זולה בהרבה מאשר בארץ וניתן לרכוש כמובן בכל חנות או להזמין משפע המסעדות שבאזור. כמובן שבמגורים בארה"ב נכנסות גם הוצאות ביגוד ובילויים אבל גם אלו זולים באופן משמעותי מהעלויות בארץ.

לעבוד ולגור בארה"ב

העבודה בארה"ב מתאימה בעיקר לצעירים בעלי פלפל שרוצים להרוויח הרבה כסף ולהנות מחיי חברה וכיף. העבודה לא תמיד קלה, אך היא בהחלט מתגמלת הרבה יותר מהעבודות בארץ. גם לאחר הוצאות המחיה בארה"ב שהן נמוכות משמעותית מהארץ, ניתן לחסוך המון כסף שמשמש בתום תקופת העבודה לטיול גדול או לחילופין לחיסכון לתקופת הלימודים. העבודה בארה"ב היא פתרון מעולה לכל מי שרוצה לצאת קצת מגבולות המדינה, לחיות ולעבוד בכיף ולחזור הביתה עם כסף להתחלת החיים.

תנועה בארהב
את/ה מחפש/ת עבודה בארה"ב ?

כןאולא
מלא פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
הטופס נשלח בהצלחה!
תודה שהשארת פרטים נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

סגור חלון