דרכון אמריקאי לאזרחים ישראלים

דרכון אמריקאי

אזרחים ישראלים יכולים להחזיק באזרחות נוספת לאזרחות הישראלית שלהם. ישראלים רבים מחזיקים גם באזרחות אמריקאית או רוצים להחזיק באחת כזו. האזרחות האמריקאית מאפשרת לישראלים להיכנס לארה"ב בכל רגע שירצו, לגור בה ולעבוד היכן שיחליטו. אזרח ישראלי שמחזיק גם באזרחות אמריקאית, יישא שני דרכונים איתו בכל נסיעה לחו"ל, הדרכון הישראלי והדרכון האמריקאי.

דרכון אמריקאי מאפשר למי שנושא אותו לעבוד בתחומי ארה"ב וכן במדינות נוספות שיש להן הסכמי עבודה איתה. אם אתם מחזיקים בדרכון זה ומחפשים אחר עבודה רווחית, תשמחו לגלות כי מחכות לכם הזדמנויות עבודה אותן תוכלו לאשר עוד בארץ. דרכון אמריקאי

לא כל מי שמחזיק בדרכון אמריקאי נולד בארה"ב. ישנם בנים/ בנות של אזרחים אשר מחזיקים גם הם באזרחות כפולה ולא היו בה מעולם. אחד מהיתרונות הגדולים של דרכון אמריקאי הוא היכולת לעבוד מחוץ לגבולות המדינה בקלות. יתרון נוסף של הדרכון הוא אפשרות לשהות בלתי מוגבלת בגבולות ארה"ב.

הזדמנויות עבודה

אזרח ישראלי אשר מחזיק גם באזרחות או דרכון אמריקאי יכול לנסוע לארה"ב ולחפש עבודה. חיפוש זה עלול להיות יקר מאד כיוון שיש לטוס לארה"ב, למצוא מקום לינה ולחפש אחר עבודה אצל מעסיקים שלא בטוח שישמחו להעסיק מישהו שלא מכיר את המדינה ואת אופי האנשים מסביב. חשוב להבין כי האמריקאים מחפשים בעצמם עבודה ולא בטוח שישמחו להעביר את העבודה למישהו מחוץ למדינה שאינו מיומן דיו בתחום העבודה או אשר מגיע עם מבטא זר.

על מנת ליהנות מהחיים באמריקה, לעבוד ולטייל בה, יכולים הישראלים בעלי הדרכון האמריקאי לחפש עבודה בארה"ב דרך ישראל. אחת העבודות הפופולריות המוצעות לישראלים הן עבודה בעגלות. הישראלים ידועים כפלפלים, אוהבי שיח ואנשי מכירות טובים ואלו שרוצים להרוויח כסף, לחיות בדיור מפואר וליהנות מהסביבה, מבינים במהרה כי הבחירה לעבוד בעגלות היא מצוינת עבורם.

שהות בארה"ב

עבור אזרחים ישראלים שמחזיקים גם באזרחות או דרכון אמריקאי אין כל מגבלת שהות במדינה. צעירים רבים בוחרים לעשות טיול לאחר צבא ברחבי ארה"ב או פשוט להתנסות במגורים בה. על מנת לעשות זאת בקלות מחליטים רוב הישראלים לארגן לעצמם עבודה עוד מהארץ, לגור ולעבוד בארה"ב, לצבור כסף ולאחר מכן לצאת לטיול, להירשם ללימודים במדינה או לנסות להשתקע בה. כיוון שהדרכון האמריקאי מאפשר למחזיקים בו להישאר כמה זמן שיחליטו בגבולות המדינה, אין להם מה למהר לעזוב או לקבל החלטות להמשך דרכם במקום, אם יש להם אזרחות הם יוכלו לעבוד ולהחליט בכל שלב מה ירצו לעשות הלאה.