5 שאלות שאתם חייבים לשאול את חברת העסקה

חברת גיוס עובדים

גם אתם הגעתם למסקנה כי עבודה בארה"ב היא האידאלית עבורכם? כנראה לא סתם. אם הסתכלתם באינטרנט בוודאי כבר גילתם כי עבודה בארה"ב מציעה לכם להרוויח הרבה (מאד) כסף ותוך כדי לגלות את העולם הגדול. עם זאת, בוודאי גם מצאתם שישנן חברות רבות דרכן אפשר לעבוד ותהיתם כיצד לבחור את האחר הנכונה לכם. כדי לדעת כי אתם יוצאים לעבוד עם החברה הנכונה עליכם לשאול אותה את השאלות הבאות:

שאלה ראשונה – ממה מורכבת המשכורת?

כל חברה יכולה להציע לכם משכורת אשר מורכבת בצורה שונה. בעבודה בעגלות המשכורת היא על בסיס אחוזים כשאלו נעים בין 30-25 אחוז מהמכירות אותן תבצעו. כמובן, תמיד אפשר למצוא חברות שמשלמות פחות, אך אפשר לשער שתעדיפו לעבוד עם חברה הוגנת שמעניקה לכם אחוז נכבד מהמכירות. כמו כן חשוב לשים לב לא רק לאחוזי המשכורת אלא גם איזו תמיכה תקבלו כדי להגיע לסכום מכירות גבוה.

שאלה שניה – איפה תעבדו?

לפני שאתם מגיעים לארה"ב כדאי שתחשבו היכן אתם רוצים לעבוד. כיוון שארה"ב היא מדינה ענקית אתם בטח תרצו לעבוד במקום אטרקטיבי שיש בו שלל פעילויות ואווירה טובה. למשל, צעירים רבים אוהבים לעבוד בקליפורניה שמציעה גם אווירה נעימה, חיי פנאי עשירים וגם מקומות רבים לטייל בהם.

שאלה שלישית – איזה ליווי תקבלו במהלך העבודה?

אחת השאלות החשובות ביותר בכל הנוגע לעבודה בעגלות היא איזה ליווי תקבלו במהלך העבודה שלכם. ככל שהליווי אותו תקבלו רציני יותר כך הסיכויים שלכם להרוויח הרבה כסף עולה. הליווי צריך להיות ממנהל צוות מנוסה ועליו להתחיל כבר בנחיתה בארה"ב. מנהל צוות טוב יעבור אתכם על נאומי מכירה, יסביר לכם על המוצרים ויענה על שאלותיכם כשאלו יעלו במהלך תקופת העבודה.

שאלה רביעית – איפה תגורו?

המגורים בארה"ב הם חלק מחווית העבודה. חשוב שתדעו מראש לאן אתם מגיעים, מה יש בדירה שבה תגורו ועם מי תתגוררו. אפשר לשער שהאנשים שיהיו אתכם בבית ישמשו לכם כמשפחה ותבלו שעות רבות יחד. הצעירים שבאים לעבוד בארה"ב רוצים לחוות את כל החוויות האפשריות שהמשמעות של חלקן היא

שאלה חמישית – כיצד נראה החוזה?

לפני שאתם מתחילים לעבוד אתם יכולים לראות את החוזה ולבחון אותו באופן מדוקדק. אם קיבלתם מידע בעל פה כמו לאחר כמה זמן מחזירים את עלות כרטיס הטיסה – המידע חייב להופיע גם בחוזה. אתם לא צריכים לקחת את החוזה כמובן מאיליו ואם יש לכם שאלות אתם חייבים להעלות אותן וכך למעשה להבטיח לעצמכם שתגיעו לחברה המתאימה לכם.

חברת העסקה טובה יכולה להעניק לכם חוויה יוצאת דופן במהלך העבודה שלכם וחברה לא טובה יכולה להפוך את חווית העבודה לקשה במיוחד. השאלות השונות רלוונטיות וחשוב לשאול אותן לפני שחותמים על חוזה ומזמינים כרטיס טיסה כדי לעבוד בארה"ב.