5 דברים שיגרמו לכם להצליח בעבודה בעגלות

עבודה-בעגלות-בארצות-הברית

עבודה בעגלות היא עבודה מתגמלת מאד וצעירים רבים מעידים כי הם מרוויחים משכורות שעולות על כל הציפיות שלהם ועל המשכורות שמוצעות להן בארץ. ההצלחה של העבודה והמשכורת הגבוהה היא שילוב בין חברה שבוחרת במוצרים איכותיים ומקומות הומי אדם לבין ההשקעה של הצעירים שמגיעים לעבודה. כדי להבין מה יגרום לכם להצליח בעבודה בעגלות ריכזו עבורכם את 5 הדברים שיעזרו לכם להצליח:

1 – גישה

גישה נכונה היא המפתח להצלחה והדבר נכון לכל סבר בחיים וכך גם לעבודה בעגלות. צעירים אשר מגיעים עם נכונות ללמוד, רצון טוב והבנה כי מדובר בעבודה אך גם בחוויה יוצאת דופן לחיים, מצליחים יותר בעבודה. צעירים אשר נכונים להתנסות ולחוות נהנים יותר ולומדים את העבודה מהר מאד.

2- מוטיבציה

המוטיבציה להצליח היא משהו שלא קל ללמד. המוטיבציה היא גורם הכרחי להצלחה בחיים ובעבודה בארה"ב ובפועל אפשר לראות שיש צעירים שמגיעים עם אנגלית מעולה אך ללא מוטיבציה לעבוד ולעומתם צעירים שמגיעים עם אנגלית בסיסית ומוטיבציה גבוהה ואלו שמצליחים יותר הם הצעירים בעלי המוטיבציה. כמובן, לא מצופה מאף אחד להצליח כבר מהיום הראשון אך ללא רצון להצליח הסיכויים ליהנות מהעבודה ולהגיע למשכורות גבוהות נמוך יותר.

3 – עשייה

ישנם אנשים שכשאינם יודעים כיצד לפעול הם פשוט עוצרים ולא עושים דבר. עבודה בעגלות היא עבודה שמחייבת עשייה ולכן ההמלצה הטובה ביותר כשלא יודעים מה לעשות ואיך לפעול היא פשוט לעשות משהו. גם אם זה אומר לשאול ולהתייעץ עם מנהל הצוות או עם העובדים האחרים, המשימה היא לעשות דבר מה שמקדם את העבודה.

4 – אנגלית

צעירים שלא יודעים אנגלית בכלל לא יכולים לעבוד בארה"ב. יש צורך באנגלית בסיסית ומעלה כדי להגיע לעבודה ולנכונות לשפר את השפה עם הזמן. כל מי שבא בגישה שהוא יכול ללמוד ולהשתפשף בשפה פשוט מצליח. צעירים רבים מופתעים לגלות כמה מהר האנגלית משתפרת ולצורך הצלחה בעבודה יש צורך בהתחלה ברמה בסיסית ומעלה של אנגלית עם נכונות ללמוד ולהשתפר.

5 – לבוש

עבודה בעגלות בארה"ב היא עבודה מול מקומיים אשר לא תמיד מעריכים ג'ינס קרוע. ביציאה מהארץ מומלץ מאד להביא כמה מהבגדים הטובים (ובוודאי לא קרועים) כאשר נמצא שלבוש טוב מביא בפועל למכירות גבוהות יותר.

 

חמשת הדברים הללו הם בשליטת הצעירים שבאים לעבוד בעגלות. למיקום טוב, חפיפה ולימוד, חיי חברה וכמובן משכורות דואגת החברה.