עבודה בארה"ב לחיילים משוחררים – להתחיל את הטיול הגדול כבר בשלב העבודה

לטייל בארה"ב

סיימתם את שירותכם הצבאי, ואין לכם סבלנות לחכות עוד שנה עד שתחסכו מספיק כסף לטיול הגדול? אתם יכולים להתחיל את הטיול כבר בשלב החיסכון. עבודה בארצות הברית תאפשר לכם לחסוך כסף, לראות עולם, ולהכיר צעירים מהארץ ומארצות הברית, וכל זאת עוד לפני שבכלל התחלתם לטייל.

עבודה בארצות הברית מתגמלת הן מבחינת השכר והן מבחינת החוויה, והיא מאפשרת לחיילים משוחררים ליהנות בכל העולמות – לעבוד בעבודה משתלמת, להכיר ולחוות אנשים ומקומות חדשים.

במקום עבודה מועדפת בארץ, עבודה בערים מרכזיות בארצות הברית

חייל משוחרר שרוצה לחסוך כסף בישראל, יעבוד במקרים רבים בעבודה מועדפת, יקבל שכר מינימום, ובתום תקופה שנקבעה מראש יקבל מענק. לעבודה מועדפת כמה חסרונות: ראשית, השכר הבסיסי הוא שכר מינימום, ואם קרה שסיימת לעבוד לפני תום התקופה אינך מקבל את המענק. שנית, עבודה מועדפת היא בדרך כלל עבודה שאיש אינו רוצה לעשות, עבודה לא אטרקטיבית בלשון המעטה. לעומת זאת, עבודה בארצות הברית מציעה אפשרויות נעימות יותר, השכר המשולם הוא הרבה יותר גבוה, ואתה בוחר את העבודה, לא הממשלה. בנוסף, עבודה בארצות הברית מאפשרת לך להתחיל ליהנות מאווירת החופש והעצמאות של הטיול. תוך כדי העבודה אתה מכיר מקומות ואנשים חדשים, חווה את החיים במדינה אחרת, מתגורר עם צעירים כמוך בדירות שכורות, ומקיים חיים תוססים ועצמאיים.

אפשרויות העבודה

בין העבודות המוצעות תמצאו מכירה בעגלות בקניונים ממוזגים, אופר אצל משפחות, או הובלות. המכירה בעגלות מתבצעת בקניונים ממוזגים, תוך אינטראקציה ודיאלוג עם מקומיים ותיירים. השכר המוצע הוא גבוה ומתגמל, והעבודה מהנה לכל מי שאוהב להתחבר לאנשים חדשים. העבודה בהובלות אולי מהנה פחות, אך שכרה בצדה, ובין אנשי הצוות מתפתחות חברויות אמיצות והווי עשיר. העבודה כאופר מאפשרת לחיילות משוחררות לטפל בילדים תוך מגורים אצל המשפחה. כך הן יכולות לחסוך יותר, וכמו כן הן חיות בסביבה בטוחה וידידותית, כמו בבית.

הפרשי השכר

המשכורות המוצעות לצעירים העובדים בארצות הברית גבוהות באופן משמעותי מאלו שיש לשוק העבודה הישראלי להציע לצעירים חסרי ניסיון או תואר. כך אתה יכול לחסוך הרבה יותר כסף בהרבה פחות זמן. מדובר בעבודות זמניות, שאינן דורשות התמחות, לימודים, או התחייבות לשנים ארוכות. במקום לקבל שכר מינימום בארץ עבור עבודות דומות, יש באפשרותך לקבל משכורת מתגמלת ביותר בארצות הברית.

חוויה של חופש ועצמאות

מעבר לכל הדברים שתוארו כאן, היתרון הגדול ביותר של עבודה בארצות הברית היא חווית השחרור והחופש, המאפשרת לך לחוש שלמעשה כבר התחלת את הטיול. מקומות שמעולם לא ראית, אנשים חדשים, תרבות אחרת, וצעירים בני גילך, כל אלו סובבים אותך ומעניקים לך תחושה של חופש וחוויה של עצמאות וצמיחה.