לעבוד בארה"ב – לגור עם ישראלים

לגור עם ישראלים בארהב

צעירים רבים אשר מחפשים אחר עבודה חלומית שתאפשר להם להרוויח הרבה כסף וגם ליהנות ממנה, מוצאים עצמם מהר מאד מתחילים לברר אודות עבודה בארה"ב. ישנן מספר הצעות לישראלים אשר רוצים לעבוד בארה"ב כאשר המרכיב הדומה  ארוחת שבת בארה"בלכל העבודות הוא החוויה.

העבודה בארה"ב עבור צעירים היא לא רק עבודה אלא חוויה שלמה אשר מתחילה ברגע הבחירה ביעד לעבודה וממשיכה לאורך החיים בארה"ב. החיים עבור הצעירים בארה"ב כוללים עבודה בארץ חדשה, בילויים בסופי שבוע ומגורים עם עוד ישראלים אשר יחדיו יוצרים הווי ונותנים תחושת ייחודיות של בית.

בעבודה מדברים באנגלית, בבית בעברית

צעירים רבים חוששים מהעבודה בארה"ב מתוך חשיבה שיהיו לבד ובלי חברים, אך אין זה כך. בזמן שבעבודה מדברים באנגלית כל הזמן עם אמריקאים תושבי המקום, כשמגיעים לבית מדברים בעברית עם ישראלים נוספים.

לגור עם ישראלים בארהב

האווירה הביתית עם ישראלים נוספים גורמת לרבים להעיד על יצירת חברויות שנשארות לכל החיים. ברוב הדירות מתקיימים חיי הוואי מהנים ושיתופיים אשר כוללים הכנת ארוחות משותפות, יציאה לבילויים ושיתוף בחוויות היום יום.

לגיטימי להתגעגע

העבודה הרחוקה מהבית כוללת גם געגועים ורגש זה לגיטימי לחלוטין. בכל דירת מגורים ישנו חיבור לאינטרנט כך שניתן ליצור קשר עם הבית דרך מיילים ושיחות ואפילו שיחות וידאו בהן ניתן לראות זה את זה ולהראות להורים את הדירה. השיחות הרבה פעמים מרגיעות את הגעגועים, אך יותר מכך מה שמרגיע הוא האווירה המשותפת. השיתוף בין הדיירים מעניק אווירה ביתית ונעימה, מה שמקל גם על העובדים החדשים שמגיעים ונקלטים בעבודתם וגם על העובדים הותיקים אשר מתחילים להרגיש את הריחוק מהבית.

הדירה בה מתגוררים הצעירים אשר עובדים בארה"ב מאובזרת בכל מה שניתן לצפות מדירה. בדירה ישנה טלוויזיה, חיבור אינטרנטי, מקרר, תנור, כיריים וכל מה שנדרש כדי לקיים חיים נוחים. מעבר לכך, בעבודות רבות (מומלץ לברר מראש) ישנו רכב אשר עומד לרשות הדיירים ויכול לשמש אותם לבילוי ביום החופשי שלהם. לא פעם בוחרים הצעירים לבלות יחדיו ולעשות טיולים ביום החופשי וכך ליהנות גם מהסביבה ולהכיר אותה דרך הנופים והאתרים המרתקים ולא רק דרך המפגשים בעבודה עצמה.