להתאהב בעבודה בארה"ב

צעירים רבים לאחר הצבא מחפשים עבודה אשר תאפשר להם להרוויח את הכסף עליו הם חולמים כדי להגשים טיול או כדי לממן טיולים כאשר רובם רוצים ליהנות תוך כדי. אם אתם צעירים, אין כל סיבה שלא תיהנו מהחיים ותבררו אודות עבודה בארה"ב, עבודה אשר יכולה לגרום לכם להרוויח הרבה כסף, לראות עולם וגם להתאהב.

לאהוב את העבודה

העבודה בארה"ב היא עבודה לכל דבר ומכאן, אך היא רחוקה מהארץ ומהמשפחה ולכן היא מתאימה רק לצעירים בעלי משמעת, אחריות ומוטיבציה רבה. העבודה דורשת השקעה רבה ומאמץ, אך צעירים רבים מעידים שדווקא הדרישות הללו גורמות להם להתאהב בה. העבודה בארה"ב מתקיימת באווירה של ארץ חדשה ודווקא המפגש עם התרבות החדשה מוביל להתאהבות בעבודה. צעירים רבים מוצאים עצמם מאריכים את הזמן בו תכננו לעבוד וכל זה מתוך אהבה לעבודה ולתגמול שהיא מביאה איתה.

לאהוב את האווירה

האווירה של העבודה בארה"ב שונה לחלוטין מכל עבודה בארץ. עבודה מול הקהל בארה"ב חושפת את הצעירים העובדים במקום לתרבות אחרת לגמרי מזו שהם מכירים ורבים מתאהבים במפגש עם הלקוחות. בנוסף לכך האווירה כוללת כמובן את דירת הצעירים אשר הופכת מהר מאד לבית של ממש (צעירים רבים אומרים כי הם הולכים "הביתה" בסוף יום העבודה, מה שמעיד על התחושה האישית של החום והנעימות במקום). האווירה הביתית באה לידי ביטוי בחיים המשותפים, ביצירת החברויות וגם בבילויים המשותפים.

לדירות רבות יש רכב משותף אשר משמש את הצעירים שיכולים לטייל יחדיו בסופי שבוע ויציאה ליעדי בילוי. נוסף לכך, רוב הדירות ממוקמות באזורים מרכזיים הקרובים לשדרות חנויות, קניונים ומקומות בילוי כמו פאבים ומועדונים והצעירים שמגיעים לעבודה מוצאים את עצמם מבלים הרבה מחוץ לשעות העבודה.

להתאהב

גם אם זו אינה הכוונה שלכם, יכול להיות שתמצאו את עצמכם מתאהבים תוך כדי העבודה בארה"ב. צעירים רבים מוצאים עצמם מתאהבים בישראלים אשר הגיעו לעבודה בארה"ב ושגרים איתם בדירה או בדירות אחרות ויש שמוצאים עצמם מתאהבים במקומיים. על אף שזו אינה הכוונה של אלו שבאים לעבוד בארה"ב האהבה שהם מוצאים היא פעמים רבות חזקה ונגמרת בזוגיות יציבה.

העבודה בארץ חדשה היא עבודה מאתגרת הדורשת התגברות והתבגרות ועם זאת היא כוללת ריגושים, בילויים, גילוי עולמות חדשים ולא פעם מציאת אהבה – אהבה לעבודה, לארץ חדשה ולפעמים זוגיות חדשה.