הגשמת חלומות לאחר הצבא

שופינג

משתחררים בקרוב? השתחררתם לא מזמן? בוודאי גם אתם מתרגשים לקראת התקופה הקרובה ומתחילים לתכנן מה אתם עומדים לעשות. רוב המשתחררים מעידים על כך שהחלומות שלהם הם  לטייל סביב העולם או להתחיל בלימודים ושני החלומות האלו עולים הרבה מאד כסף. משתחררים רבים יבחרו בעבודה מועדפת אשר בסופה יקבלו מענק ועם הכסף שיחסכו יוכלו להתחיל לשלם על החלום שלהם. על אף שדרך זו נשמעת לרבים כדרך היחידה לחסוך כסף להגשמת החלומות, יש דולריםשבוחרים בחוויה שונה אשר מאפשרת להם להגשים את כל החלומות לאחר הצבא- עבודה בארה"ב.

עבודה בארה"ב – על מה מדובר

עבודה בארה"ב היא עבודה אשר מתאימה לצעירים (לרוב לאחר צבא) נמרצים אשר מעוניינים לשלב בין עבודה, הנאה, משכורת גבוהה וטיול. העבודה לרוב תתמקד במכירות בעגלות בקניונים, אך לא תמיד וכל צעיר אשר רוצה לבדוק את יכולת ההתאמה שלו לעבודה זו יכול לעשות זאת בקלות דרך יצירת קשר עם האתר. לעבודה בארה"ב ישנם 3 יתרונות ברורים: עבודה משתלמת, טיול בעולם וסיפוק גדול.

עבודה משתלמת

עבודה במכירות בקניונים שבארה"ב היא ככל הנראה אחת העבודות הרווחיות ביותר שצעירים יכולים לחלום עליהן. במכירות ניתן להגיע למשכורות של 4,000 ואפילו 6,000 דולר מדי חודש, מה שמאפשר לעובדים גם לחסוך לטיול לאחר סיום העבודה (לאלו שירצו עוד לטייל ולא לחזור למסגרת לימודים) וגם עבור לימודים. בהשוואה להצעות עבור עבודה מועדפת, אין כל ספק שמדובר בסכומי עתק עבור הצעירים, אך זהו לא חלום אלא עבודה שמתאימה לצעירים בעלי משמעת גבוהה, תקשורת טובה ואנגלית בסיסית ומעלה.

לראות עולם

עבודה בארה"ב כשמה כן היא, בארה"ב. הצעירים אשר מגיעים לעבוד פוגשים הרבה אנשים מקומיים (אם כי הם מתגוררים בדירות של ישראלים) והם מגלים עולם. בימי החופשה ישנה אפשרות לטייל, לצאת לבילויים ולראות את האתרים האטרקטיביים שבאזור. ישנם צעירים אשר בוחרים להמשיך לטייל לאחר תקופת העבודה בארה"ב כדי להכיר מדינות נוספות לפני שהם חוזרים לארץ. כמובן, המפגש התרבותי והארץ החדשה מרגשים לא פחות מהעבודה עצמה.

סיפוק בעבודה

צעירים רבים אשר עובדים בארה"ב מעידים על כך שמדובר בעבודה מלאה סיפוק. המפגש עם האנשים המקומיים, המגורים עם הישראלים, לימוד השפה והטיול נותנים כולם יחד חוויה מרגשת. הסיפוק בעבודה אינו דבר מובן מאליו עבור צעירים כיוון חג המולדשרוב העבודות אשר מוצעות בארץ הן בתחום העבודה המועדפת או עבודות ביניים, אך העבודה בארה"ב מציעה חוויה שכוללת סיפוק גדול מהיום יום.

האם אתם מתאימים לעבודה בארה"ב

רוב הצעירים יעידו על כך שבזכות העבודה בארה"ב הם יכולים להגשים את כל החלומות שלהם לתקופה של אחרי הצבא. כמובן, על מנת לעבוד בארץ מרוחקת יש צורך גם באופי מתאים כולל ידיעה בסיסית ומעלה של השפה האנגלית, יכולת ורצון לתקשר עם אנשים חדשים וגם אחריות. על מנת לדעת האם אתם מתאימים לעבודה בארה"ב תוכלו ליצור קשר עם האתר ולבחון יחד את התאמתכם.