אלו כישורי חיים תעניק לכם עבודה בארה"ב

כישורים לחיים

השתחררתם לא מזמן? הבנתם שהגיע הזמן לכתוב קורות חיים אך מעבר לשירות הצבאי אין לכם כל ניסיון? אתם יכולים להתחיל לעבוד בעבודות מזדמנות שונות כמו למשל מלצרות ועבודה בחנות ויכולים לחפש אחר עבודה מועדפת, אך עבודות אלו לא בהכרח יעניקו לכם את מה שאתם רוצים גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת הניסיון שלכם בקורות החיים. עבודה בארה"ב היא אידאלית לצעירים שרוצים להרוויח הרבה כסף וליהנות מניסיון שישמש עבורם מקפצה בעתיד.

מה תרוויחו בעבודה בארה"ב (חוץ ממשכורות גבוהות…)

גם אתם צעירים שרוצים להרשים בקורות החיים? עבודה בארה"ב תציע לכם לא רק הרבה מאד כסף אלא גם כמה תכונות שתוכלו לצאת איתן לשוק העבודה מוכנים יותר ועם תכונות מחמיאות מאד שתוכלו לציין בקורות החיים ובהן:

עצמאות

כל מי שמגיע לעבוד בארה"ב זקוק לעצמאות בסיסית ולומד לאט לאט להתמודד בכוחות עצמו עם יותר ויותר משימות. העצמאות מתבטאת בהתארגנות במדינה רחוקה מהבית והיא מתבטאת בצורת העבודה עצמה. נכון להגיד כי לאורך כל הדרך מקבלים העובדים הדרכה והנחייה ועם זאת רוב העבודה נעשית באופן עצמאי והיא דורשת מוטיבציה גבוהה להצליח.

עבודה בצוות

עבודה בארה"ב היא בדרך כלל עבודה בצוות (ובמיוחד בעגלות או מכירות). עבודה בצוות נדרשת כמעט בכל מקום עבודה ולכן כשיכולת זו מופיעה בקורות החיים היא עשויה להעלות את הסיכויים להתקבל לעבודה הבאה. כמובן, היכולת אינה רק שורה בקורות החיים, היא מתבטאת בעבודה בפועל.

מכירות

עבודה בעגלות בארה"ב היא עבודה שדורשת הקשבה ללקוחות, מכירה עדינה, פניה לאנשים ולימוד על המוצרים הרבים. העבודה אינטנסיבית ודורשת ביצוע של פעולות שונות בו זמנית. היכולת לעבוד במכירות ולעבוד באינטנסיביות תהיה שורה טובה מאד בקורות החיים ואין זה משנה לאן תרצו לפנות לאחר שתחזרו לארץ.

אנגלית

עבודה בארצות הברית היא עבודה מול קהל דובר אנגלית ובמהלכה האנגלית עוברת שיפור בלתי רגיל. הביטחון העצמי בשפה והידע גדלים ואין כל ספק שמי שעבד בחו"ל יכול להתגאות בכך בקורות החיים שלו ולציין את היכולת שלו לשוחח באנגלית שוטפת.